Objednávka e-booku:


Kulinářská rozhledna po Balkáně – ke kuchařce

aneb

Do bulharštiny s chutí


Co koupi e-booku ziskáte?

 • Jedinečnou výuku bulharštiny jako chuťovku
  Žádná nuda u jazykové výuky! Žádné týrání v gramatické podobě! Užijete si zábavné seznámení s bulharskými slovíčky, rovnou se vám sami budou lepit na jazyk! Do vaší e-mailové schránce přiletí e-book Kulinářská rozhledna po Balkáně aneb Do bulharštiny s chutí.
 • Přidanou lahodnou hodnotu
  Jedinečný průvodce bulharské kuchyně s podrobným foto návodem každého kroku přípravy pokrmů. Aby vám bulharština chutnala!
 • Stále nízkou cenu
  Sestavení této jedinečné vzdělávací kuchařky nebo jazykové chuťovky je mimořádně těžké dílo. Proto jsem její prodejní cenu nastavila na symbolických 831 Kč jako doplatek k samotné kuchařce, kterou už máte. Celková cena je tak nastavená dost nízko, tolik stojí pouze dvě vyučovací hodiny bulharštiny.
 • Bonus č. 1 pro všechny milovníky dobrého vína
  Milovníky dobrého vína potěším speciálním e-bookem, který pošlu dodatečně e-mailem. Věhlasná bulharská vína, známá po celém světě, stojí za pozornost. Bude se vám chtít je mít doma při každé oslavě! Co víc - je dost pravděpodobně, že se vám bude chtít zúčastnit se poznávacího zájezdu za vínem do Bulharska. I na takovou dovolenou tato učebnice vás připraví.
 • Bonus č. 2 - slovníček, který vás potěší
  Sestavila jsem pro vás slovníček se všemi slovy, použité v této unikátní učebnici. Bude vám k užitku a bude se vám líbit, je stejně unikátní a obsahuje netradiční prvky.
 • Bonus č. 3, který jsem nazvala Gulášovky, pošlu později
  Jazyky si s námi dělají obrovské legrace, ty miluji úplně nejvíce! Ze všech slov, které zní stejně a mají trochu nebo úplně odlišný význam, vytvářím ještě veselejší bonus. Nemám ho úplně dokončený, ale jakmile bude na světě, okamžitě ho dostanete. Bude vám velmi užitečný při vaši cestě do Bulharska. Ne že chci vás připravit o legrační situace, ale budete na něj lépe připraveni, třeba i jestli chcete sbalit holku.
 • Stálé aktualizace
  Jelikož je to zbrusu nová učebnice, sestavená neotřelým způsobem, vyžaduje si více času na přípravu. Samozřejmost je neustálé doplňování a zlepšování. Spoléhám při tom na Vaši zpětnou vazbu, která mi v tom pomůže. Proto považuji za samozřejmost posílat Vám všechna následující aktualizace. Nepřijdete o nic dalšího, co vydám pro zlepšení této jedinečné vzdělávací kuchařky.
Za těch 14 let, co pracuji jako učitelka cizích jazyků na gymnáziu, jsem viděla hodně jazykových učebnic. Každá měla pozitiva, ale i negativa. A žádná nebyla dokonalá. Až na tu Tvou, Maruško. Něco tak úžasného jsem teda opravdu ještě nezažila. Ten pocit, to nadšení, co ze mě sálá, se jen těžko přetavuje do slov. Upřímně řečeno, jsem naprosto uchvácena. Je to naprosto převratná učebnice, pro mě je to opravdu DÍLO - krásná, vtipná, praktická, chutná, ale hlavně efektivní. Kdyby každá učebnice byla tak dobrá jako tato... Četla jsem, bavila jsem se a ani jsem si nevšimla, že se vlastně učím! S lehkostí a radostí, jen tak, mimochodem. Bez článků, seznamu slovíček a nudných cvičení. Bylo to jako bychom spolu seděly a jen tak si povídaly. A můžu říct - naučila jsem se základy bulharštiny. A jako bonus umím připravit typická bulharská jídla. DĚKUJI!
Mgr. Klaudie FachinelliZakladatelka projektu Cesty k dítěti. www.cestykditeti.cz
Milá Mario, nápad spojit bulharskou kuchařku s učebnicí bulharštiny je skvělý. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost kuchařku pročíst ještě před odjezdem na svojí první bulharskou dovolenou. Už předem jsem věděla, že nutně musím ochutnat tarator, banicu a pitku. A hned po návratu domů jsme s dcerou (byla z bulharské kuchyně nadšená) zkusily karbanátky podle Tvého receptu. Přidat bílý jogurt nebo kořenit saturejkou bylo nezvyklé, ale myslím, že jiné karbanátky už dělat nebudeme 🙂 Do Bulharska se chci za rok opět vrátit a vím, že díky Tvé učebnici už budu umět nejen pár základních slovíček. Moc mě baví Tvůj styl výuky, dokážeš nadchnout a píšeš velmi poutavě.
Monika Bakešováwww.monikabakesova.cz
Kulinářský eBook - tedy bulharská kuchařka a učebnice bulharštiny v jednom je skvělým rádcem, pokud rádi vaříte a zároveň se chcete něco nového naučit. A pokud plánujete cestu do Bulharska, o to víc tento eBook oceníte. Díky němu zvládnete azbuku, cca 800 slovíček, různé fráze a jednoduché větičky velice rychlou a příjemnou cestou. Občas se i s chutí od srdce zasmějete 🙂 To mi věřte.
Ing. Markéta Králová zakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUSwww.marketakralova.cz
Učebnice paní Petrové je naprosto originální a přitom velmi účinná. Při jejím čtení se zájemce o bulharštinu dozví zajímavé věci o bulharské kuchyni a kultuře a bulharsky se učí, aniž si to vlastně uvědomuje. Potřebné výrazy se zde učíme nenuceným způsobem. Paní Petrová zná dokonale češtinu, a proto ví, "jak na nás". Bulharština je velmi zajímavý jazyk, který je gramaticky poměrně jednoduchý a jeho slovní zásoba obsahuje prvky z řečtiny, turečtiny, francouzštiny a dalších jazyků. Víte, že slovo "stůl" se bulharsky řekne téměř stejně jako španělsky, portugalsky a indonésky? Kdo zná rusky, pozná mnoho slov a pokud znáte něco i ze srbštiny nebo chorvatštiny, budete mít bulharštinu s touto učebnicí skoro jistou!
Pavel SuchýPřekladatel a tlumočník 12 světových jazyků

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na mary@mariapetrova.cz nebo volejte na 704 010 640.

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomůžu.